Kiedy ktoś chce udowodnić że zna wielki świat,

Zwraca uwagę, że istnieje ogromna różnica między słowami smakosz i smakosz chociaż nosiciel pierwszego imienia jest obrażonym zjadaczem, drugi jest uważany za prawdziwego konesera żywności.

Kiedy ktoś chce udowodnić że zna wielki świat,

Ale wiedz, że jest daleki od prawdy takiego stwierdzenia, jak trzydzieści Koron kiełbasy do mięsa słowniki obcych słów zarówno papierowe, jak i wirtualne-wyraźnie mówią: Smakosz jest smakoszem i koneserem subtelności w sztuce. Smakosz to koneser, który potrafi próbować, oceniać i analizować potrawy i wina, Smakosz wydaje się, że oba pojęcia są ze sobą blisko siebie, a ich przewoźnicy z pewnością nie usiądą przy jednym wspólnym stole.

że Smakosz jest takim szlachetnym smakoszem, który zawsze stawia jakość żywności i jej składniki ponad Ilość. Zbadam i przeanalizuję jego skład, a także kubki smakowe, aby zbadać najdrobniejsze niuanse potrawy, a smakosz po prostu świetnie je i po prostu to, co jego spożycie przyniosło przyjemność ciału i duchowi, a ja trzymam nešourourá w poszukiwaniu idealnego jedzenia ale jak wygląda idealne doświadczenie dla smakoszy A może nawet ten dla smakoszy co za człowiek, zupełnie inna opinia.

Oto, co jest dobre w jedzeniu nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te pytania smaki są tak indywidualne zwróciłem się do moich przyjaciół z prostym pytaniem czy pamiętasz swoje ostateczne doświadczenie dla smakoszy odpowiedzi zaskoczyły mnie swoją różnorodnością svetlana wspominała byłem pierwszą osobą, która przypomniała sobie stek z T-bone z Crowsnest pub w Cork w Irlandii. Niesamowita wołowina, świeżo ugotowana, soczysta, aromatyczna a na dodatek duszone warzywa, wszystkie zalane dobrym piwem. Od tego czasu nie jadłem tak smacznego kawałka mięsa.

Przyjaciel Łukasza również był teraz zrozumiały po pierwsze,

To babki, potem owłosione pierogi mojej matki z marynowaną wieprzowiną, z zagranicy, a następnie Yalovskaya owsianka z miodem i śmietaną z Mołdawii niezapomniane przeżycie otrzymałem w zjedzonej pizzy z Pizza Hut w Stratford, ale było to raczej zbiorowe doświadczenie żruckiego.

Przyjaciel Łukasza również był teraz zrozumiały po pierwsze,

Dan wspominał to było w Petersburgu, danie nazywało się kurczak w Kijowie i było cudowną kombinacją smażonych udek z kurczaka z masłem i koprem, owiniętych w taką kieszeń, gdzie zapach kopru i masła idealnie zacierał granicę między nimi. Od tamtej pory nie przypominam sobie, żeby coś takiego dostawało mi jedzenie londyński przyjaciel Mark odpowiedział szybką odpowiedzią nie ma lepszego obiadu niż ananasowy cheeseburger z firmy Greasy Pete’ s w Blackheath o drugiej nad ranem szczerze mówiąc.

Naprawdę bym się z nim kłócił na szlaku wyśmienita kuchnia ośmieliłem się zapytać: jak myślisz, jak wygląda idealny szlak dla smakoszy prowadząc Zielony Gaj, jak w bajce Darżbuyan I P, po prostu ułóż kiełbaski, babeczki, toffi i kawałki zgrzybiałego koziego lub krowiego sera marzył Martin, który dla smakoszy rozważał sałatkę ze szwedzką sałatką, boczkiem, kozim serem, orzechami włoskimi i grzankami.

Dana dodała mój smakoszy ślad więc nie powinno brakować kwaśnych steków, średnio wysmażonych steków, kamienia nazębnego, patelni z masłem, lodów waniliowych, a to może wystarczyć, jeśli dodam szklankę kultowych truskawek pragnienie wszystkich kobiet i dziewcząt zostało wtedy dobrze sformułowane przez przyjaciela Sharka ideał szlaku dla smakoszy zapewni, że Kay-Jay zawarty w poszczególnych siedliskach spłonie, zanim zabierze cię z następnych.